PCI – produkty určené profesionálom

Publikované 4. 5. 2016 11:19
← Naspäť
PCI Augsburg GmbH a BASF Slovensko spol. s r.o. ako dcérske spoločnosti celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE, poskytujú inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty v odvetví stavebníctva.

Kvalita a návratnosť vložených prostriedkov, to je krédo produktovej filozofie PCI. Od samotného vývoja cez výber surovín a vstupnú kontrolu až po hotové výrobky, ktoré majú aj vďaka najmodernejším skúšobným laboratóriám najvyššiu kvalitu.

Výrobky sú neustále testované a kontrolované nezávislými inštitúciami a každý deň plnia najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. Skúsení odborníci, najmodernejšie výrobné zariadenia a najmodernejšie technológie – to všetko spolu prináša najvyššiu kvalitu produktov.

PCI nedodáva len najmodernejšie a inovované technológie, ale poskytuje tiež široký poradenský servis. Každodenná práca kvalifikovaných spolupracovníkov zahŕňa podporu remeselníkov, projektantov a obchodných partnerov. Produktové a aplikačné školenia prebiehajú celoročne priamo na jednotlivých stavbách, v školiacom stredisku a tiež u jednotlivých obchodných partnerov.

Ťažko by sa hľadalo niečo, 
o sa dá urobiť ešte lepšie. Úspech nie je žiadna náhoda, ale vyžaduje každodenné úsilie. Stále vylepšujeme i to veľmi dobré a vždy je u nás niečo nové. Najvyšší štandard a servis sú hlavné piliere pre obojstranne výhodnú spoluprácu s našimi zákazníkmi.

Vďaka neustálemu zlepšovaniu a vývoju výrobkov PCI úspech pokračuje každý deň a je synonymom inovácie a kvality už 66 rokov.

Závod v Augsburgu

História PCI

1950

Založenie spoločnosti pod názvom Polychemie GmbH so sídlom vo Frankfurte nad Mohanom a závodom v Augsburgu.

1961

Vznikol nový názov spoločnosti „Poly-Chemie-Ingenieurtechnik“ a zrodila sa značka PCI.

1981

Na trh bol uvedený nový revolučný výrobok PCI Flexmörtel® – špeciálne flexibilné lepidlo na obklady a dlažby. PCI sa týmto stáva lídrom v oblasti pokládky a lepenia obkladov a dlažieb.

1991

Spustená výroba v druhom závode vo Wittenbergu.

1992

Spustená výroba v treťom závode v Hamme.

1996

Zavedenie systému riadenia kvality ISO 9001.

1999

Zavedenie systému enviromentálneho manažerstva ISO 14001.

2003

Vďaka inovatívnemu využitiu nanotechnológie pripravila spoločnosť PCI prvé lepidlá a škárovacie hmoty na báze nanotechnológie a uviedla ich na trh pod heslom „Jedno na všetko“ – jedno lepidlo a jedna škárovacia hmota na všetky druhy keramických obkladov a dlažieb.

2006

Spoločnosť PCI Augsburg sa stáva súčasťou koncernu BASF.

1. 3. 2015

Rozšírenie produktového portfólia PCI o produkty a systémy značky Prince Color®. Značka PCI, ktorá je v Európe symbolom technologického lídra na trhu stavebnej chémie, sa tak stáva zastrešujúcou značkou pre oblasť nepriameho (retailového) obchodu pre zatepľovacie systémy, fasádne a interiérové farby, lepidlá na obklady a dlažby, hydroizolácie, škárovacie hmoty, malty, omietky, potery, nátery, ...


Závod vo Wittenbergu

Závod v Hamme

Pridať komentár:
Hľadaj v blogu

Zdieľanie